logo podznacky.cz
www.podznacky.cz
e-mail: objednavky@podznacky.cz
Tel.: +420 602 52 77 99


3D držák SPZ - STS Chvojkovice-Brod

Držák SPZ STS Chvojkovice Brod

Držák SPZ pro auto, podznačník, podznačka, rámeček, podložka pod SPZ, ve 3D,

model: STS Chvojkovice-Brod

Tyto podložky (držáky) SPZ s 3D potiskem vynikají vysokou flexibilitou, díky které nedochází při menších kolizích a nárazech k jejímu prasknutí, nebo ztrátě registrační značky. Barva odolává běžně používaným chemickým prostředkům v automobilovém průmyslu i běžnému mechanickému opotřebení (myčka, posypová sůl). Díky patentovanému zámku poskytuje ochranu proti ztrátě a odcizení SPZ. Umožňují rychlou, bezpečnou a jednoduchou instalaci a výměnu registrační značky. Chromový nástřik na prostorové liště vytváří exkluzivní vzhled a reklama na podznačkách se tak stává skvělým marketingovým nástrojem a současně i dalším designovým doplňkem vozidla.


Pokud se Vám naše podznačky líbí, můžete si objednat výrobu s vlastním nápisem a logem při minimálním odběru 100 párů (200 ks) !!! - volejte 774 22 77 88

Jsme firma AUTO Two M s.r.o. a zabýváme se prodejem a výrobou reklamních podložek pod SPZ (podznačka, držák SPZ) s 3D textem a logem, na které jsme získali obchodní zastoupení pro celou Českou republiku od rakouské firmy, která má za rok 2012 prodáno téměř 1 000 000 kusů podložek s 3D logem.

Jste dealer známé značky, nebo vlastníte firmu a uvažujete o praktické, levné a především účinné reklamě? Nabízíme Vám v této moderní době nejnovější technologii elegatních podložek pod SPZ, které jsou na vysoké úrovni a neudělají žádnému drahému vozu ostudu.

Výrobce u této podložky nemyslel jen na eleganci a krásu, ale jde o high-tech patentovaný produkt promyšlený do posledního detailu, počínaje jednoduchým umístěním registrační značky bez nutnosti otevírání podložky, přes velmi jednoduché vyjímání SPZ až po poslední detaily jako je sada plastových šroubů a matek ke každému páru držáků SPZ, které jistě v karoserii již nezrezaví.

Cena: 99,00 Kč (81,82 Kč bez 21% DPH)

Minimální počet pro objednání: 2 ks

Skladová dostupnost: skladem

Záruka: 24 měsíců pro spotřebitele/ostatní 6 měsíců

Odkaz pro nákup: https://www.podlozka-pod-spz.cz/31

nebo https://www.podlozka-pod-spz.cz/3d-drzak-spz-podznacka-podlozka-sts-chvojkovice-brod