logo podznacky.cz
www.podznacky.cz
e-mail: objednavky@podznacky.cz
Tel.: +420 602 52 77 99


Držák SPZ pro auto s potiskem vhodný jako dárek

Dárek držák SPZ Pocheňský bobr

Držák SPZ pro auto, podznačník, podznačka, rámeček, podložka pod SPZ, potištěná, vhodná jako dárek k narozeninám, k svatbě novomanželům, k výročí, z recese, ale také pro firmy, pro menší počet aut.

model: s vlastní grafikou, logem a textem, plnobarevný potisk, nerozlišujeme počet použitých barev.

V ceně je zahrnuta grafická příprava dat, napíšete, co chcete mít na držáku SPZ, připravíme návrhy a po souhlasu tiskneme.

Pro cenu na více kusů prosím kontaktuje obchodního zástupce na tel. +420 602 527 799.

Návrh si také můžete připravit sami. Tisková plocha je 475 x 22 mm, je třeba dodržet okraj, umístit text minimálně 2 mm od okraje. Pro tisk je třeba dodat správná křivková data (.cdr, .ai, .pdf, .eps).

Používáme směs materiálů, který se neláme při běžném použití - nedochází k lámání plastu a následnému vypadnutí SPZ. Stává se Vám, že SPZ vypadne z rámečku pro SPZ při kolizi, nárazem do SPZ tažným zařízením, na parkovišti? A SPZ jste díky tomu ztratili? S naší podložkou pro SPZ minimalizujete ztrátu registrační značky! Drží pevně!

Dejte o sobě vědět vlastními podznačkami Vaší firmy v netradičním provedení. Tisk v plné barvě, libovolná grafika, pozadí, ornamenty... Naše podznačky jsou elegantní, zaujmou provedením a především Vám je vyrobíme přímo dle Vašich potřeb a požadavků!

Tento nosič je zařazený mezi autodoplňky jako vnější plastový doplněk k vozidlům, který je vyroben vstřikolisem z černých polypropylenových granulí PP. Kompozice materiálu pro reklamní lišty je z  polystyrenových kuliček, které jsou vstřikovány pod tlakem do duralové formy dle šablony zhotovené na CNC stroji, podle počítačového návrhu. Barvení vyrobené listy je provedeno pomocí folie pro exteriéry, která je tlakové nanášena, případně jsou barveny obarveným granulátem speciální tiskárnou.

Obě části výrobku splňují mechanické zkoušky od -30°C až po 80°C v ohybu, krutu a pružnosti při vkládání a vyjímání registrační značky. Podle testu TÜV SÜD Czech s.r.o. při těchto klimatických změnách nedochází k žádnému poškození tohoto nosiče.

Potištěné držáky SPZ nabízíme v provedeních:

Cena: 424,00 Kč (350,00 Kč bez 21% DPH)

Minimální počet pro objednání: 2 ks

Skladová dostupnost: potisk do 7-14 dnů

Záruka: 2 roky

Odkaz pro nákup: https://www.podlozka-pod-spz.cz/2016

nebo https://www.podlozka-pod-spz.cz/drzak-spz-auto-s-potiskem-vhodny-jako-darek