Držák SPZ pro auto s vlastním potiskem - jednodílný

Cena: 31,00 Kč
(26,00 Kč bez 21% DPH)
Ceny při odběru více kusů:
100 ks
26,00 Kč / ks
300 ks
25,00 Kč / ks
500 ks
24,00 Kč / ks
Skladová dostupnost: obvykle do 7-14 dnů
Minimální počet pro objednání: 100 ks
ks
Popis
Držák SPZ pro auto, podznačník, podznačka, rámeček, podložka pod SPZ, ve 2D,

model: s vlastním logem ve 2D

Dostupné ve dvou modelech rámečků SPZ: Apolon a EU-Print

Jedná se o nosič registrační značky s reklamní plochou ve 2D pro umístění tabulky o rozměrech pro ČR 520 x 110.

Používáme směs materiálů, který se neláme při běžném použití - nedochází k lámání plastu a následnému vypadnutí SPZ. Stává se Vám, že SPZ vypadne z rámečku pro SPZ při kolizi, nárazem do SPZ tažným zařízením, na parkovišti? A SPZ jste díky tomu ztratili? S naší podložkou pro SPZ minimalizujete ztrátu registrační značky! Drží pevně!

Dejte o sobě vědět vlastními podznačkami Vaší firmy ve 2D provedení. Naše podznačky jsou elegantní, zaujmou provedením a především Vám je vyrobíme přímo dle Vašich potřeb a požadavků!  Naše podznačky Vám již konkurence nesundá...

Pro Vaše podznačky Vám vytvoříme grafickou nabídku s náhledy, jak by mohly vypadat.

Minimální možné množství od 100 kusů. V základní ceně je vždy grafický návrh zdarma, v případně přesahu grafiky i cnc forma a jedna barva/chrom zdarma... V případě použití další barvy, je každá účtována za 3 Kč / ks navíc.

Reklamní držák SPZ je zařazený mezi autodoplňky jako vnější plastový doplněk k vozidlům, který je vyroben vstřikolisem z černých polypropylenových granulí PP. Kompozice materiálu je z  polystyrenových kuliček, které jsou vstřikovány pod tlakem do duralové formy dle šablony zhotovené na CNC stroji, podle počítačového návrhu.

Obě části výrobku splňují mechanické zkoušky od -30°C až po 80°C v ohybu, krutu a pružnosti při vkládání a vyjímání registrační značky. Podle testu TÜV SÜD Czech s.r.o. při těchto klimatických změnách nedochází k žádnému poškození držáku SPZ.
TOPlist